صفحه نخست arrow زندگي
 
توصيه‌هايي پيرامون عينك كودكان
توصيه‌هايي پيرامون عينك كودكان

ابوالفضل امير ديواني:هرگاه فردي بزرگسال، عينك نامناسبي به چشم بزند، بي‌درنگ متوجه شده و واكنش نشان مي‌دهد. ولي امكان دارد كودكان به دلايل گوناگون به مشكل عينك خويش پي نبرند و به سبب سفارش پدر و مادر و پزشك در مورد استفاده از اين وسيله، به‌رغم هر مشكلي، آن را تحمل كنند ضمن آنكه توان سازگاري‌شان خيلي زياد است.

ادامه مطلب...
 
ديدگاه‌هاي مختلف در مورد بهنجاري و سلامت روان
نرمال بودن
نرمال بودن

دكتر حامد محمدي‌كنگراني:رمان «دنباله‌رو» يكي از شاهكارهاي آلبرتو موراوياي ايتاليايي است كه برناردو برتولوچي كارگردان بزرگ سينما و هموطن وي در سال ۱۹۷۰ فيلمي با همين نام از روي آن ساخته است. مارچلو شخصيت اصلي اين رمان و فيلم، كارمندي ساده در حكومت فاشيستي موسوليني است. فردي كه در طول زندگي علاقه دارد فردي عادي و نرمال باشد و مي‌خواهد يك زندگي كاملا طبيعي و نرمال داشته باشد و يكي از دلايل علاقه‌مندي وي به حكومت فاشيستي هم تلاش اين حكومت در جهت يكسان‌كردن همه مردم با يكديگر است.

ادامه مطلب...
 
۷ کار ناپسند در ازدواج
قضاوت نكن مبادا مورد قضاوت قرار بگيري
قضاوت نكن مبادا مورد قضاوت قرار بگيري

آنابل گورويچ / جف كن/ ترجمه: المیرا حصارکی:به ما گفته‌اند كه هفت كار ناپسنديده؛ خشم، طمع، تنبلي، غرور، هوس، حسادت و شكم‌پرستي است اما ما مي‌گوييم كه اين هفت كار ناپسنديده در مقابل هفت کار ناپسند ازدواج چيزي نيست.

ادامه مطلب...
 
 
درنگ
درنگ

حتي تظاهر به شادي نيز براي ديگران شادي‌بخش است.

ادامه مطلب...
 
 
تبلت كهكشاني سامسونگ در راه است
تبلت كهكشاني سامسونگ در راه است

كامپيوتر تبلت (لوح‌رايانه) جديد سامسونگ با نام «گالاكسي‌تب» كه تحت سيستم عامل آندرويد طراحي شده و صفحه نمايشي هفت اينچي دارد، با استقبال تحليلگران تكنولوژي نوين روبه رو شده، اگرچه به اندازه كافي جزئيات مالي‌اش اعلام نشده است.

ادامه مطلب...
 
 
تلاش نوكيا براي بازگشت به ميدان نبرد با تازه‌واردها
تلاش نوكيا براي بازگشت به ميدان نبرد با تازه‌واردها

بزرگ‌ترين شركت توليدكننده تلفن همراه در دنيا در اجلاس سالانه «دنياي نوكيا» در لندن با معرفي سه مدل تلفن همراه هوشمند جديد بازگشت خود را به عرصه رقابت با غول‌هاي تازه‌واردي چون «آي فن» اعلام كرد. در حال حاضر يك ميليارد و ۳۰۰ ميليون دستگاه تلفن همراه نوكيا در دنيا در گردشند. نيكلاس ساواندر، يكي از معاونان ارشد اين شركت فنلاندي در اجلاس سالانه «دنياي نوكيا»(Nokia World) اعلام كرد كه اين شركت سه مدل از اختراعات جديد خود را از كريسمس به بازار عرضه خواهد كرد و به اين ترتيب غول‌هاي تازه‌واردي چون «اپل» و گوگل را به چالش خواهد كشيد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

صفحه 1 - 10 از 260