صفحه نخست arrow فرهنگ
گفت‌وگو با ارژنگ كامكار همزمان با برپايي نمايشگاه نقاشي در فرهنگسراي نياوران
نقاشي‌هايم را تاريخ مي‌زنم: هميشه
نقاشي‌هايم را تاريخ مي‌زنم: هميشه

هليا قاضي‌ميرسعيد:اگر تا ديروز تصوير شما از ارژنگ كامكار، نوازنده برجسته تنبك گروه كامكارها بود، از امروز بدانيد و آگاه باشيد كه او نقاش زبردستي هم هست و اين روزها تعداد بسيار زيادي از تابلوهاي نقاشي‌اش را كه مربوط به سه دوره كاري‌اش مي‌شود در فرهنگسراي نياوران به نمايش گذاشته است. رنگ در كارهاي او موج مي‌زند و طبيعت مهم‌ترين موضوع نقاشي‌هاي اوست. اين نكته را هم بدانيد كه ارژنگ كامكار هندوانه بسيار دوست دارد، آنقدر كه چندين و چند اثر به موضوع هندوانه را به تصوير كشيده است. او فلسفه خود را دارد كه در كارش ساري و جاري‌ست. او شادي را به تماشاگران هديه و ناشناخته‌ها را پيش‌روي مخاطب قرار مي‌دهد.

ادامه مطلب...
 
ركورد فروش در شبكه نمايش خانگي «با قهوه تلخ» جابه‌جا شد
نيم‌ميليون نسخه با مهران مديري
نيم‌ميليون نسخه با مهران مديري

فرهیختگان: يك هفته پس از ورود سريال قهوه تلخ به شبكه نمايش خانگي، رقم‌هاي ضد و نقيضي درمورد تعداد نسخه‌هاي به فروش رفته آن شنيده مي‌شود. سايت سينماي ما، يكي از سايت‌هاي خبري حوزه سينما در گفت‌وگو با علي مك‌پويان، مدير توليد و بازيگر سريال مي‌نويسد: «اين سريال در اولين روز عرضه به بازار با فروش افسانه‌اي نيم‌ميليون نسخه‌اي روبه‌رو شده است.»

ادامه مطلب...
 
گفت‌وگو با عليرضا ميرآقا، نوازنده گروه آريان
من يك كرگدنم
من يك كرگدنم

معصومه پيرجلي:كمتر كسي است كه با آلبوم «گل آفتابگردون» به ياد خاطرات گذشته نيفتد. آريان اولين گروهي بود كه با موزيك پرطراوت و جوان‌پسندش در دل مردم جايي باز كرد، تنها گروهي كه توانست در كنار حفظ شهرتش از هم نپاشد. طي سال‌هاي فعاليت اين گروه تقريبا اعضايش ثابت بوده اما در جديدترين كنسرتي كه گروه آريان اجرا كرد، شاهد حضور يك نوازنده جديد بوديم؛ نوازنده‌اي كه در اجراي بعضي از آهنگ‌ها همراه علي پهلوان و پيام صالحي مي‌خواند.عليرضا ميرآقا، متولد هشتم اسفند ۱۳۵۷ بوده و در يك خانواده متوسط فرهنگي به دنيا آمده است. به گفته خودش موسيقي را با تمام سختي‌هايي كه در اين رشته وجود دارد به جان خريده و جزو كرگدن‌هاي اين رشته محسوب مي‌شود.

ادامه مطلب...
 
شعرخوانی ركن‌الدين خسروي در بزرگداشتش
صحنه،‌ فضایی آکنده از احترام
صحنه،‌ فضایی آکنده از احترام

مانا کیانی:مراسم بزرگداشت ركن‌الدين خسروي كارگردان و پيشكسوت تئاتر ايران كه سال‌هاست در لندن سكونت دارد بدون حضور او شنبه‌شب در سالن اصلي تئاتر شهر و با حضور تعداد زيادي از چهره‌هاي سرشناس برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
 
بازگشت رسمي ميترا حجار
بازگشت رسمي ميترا حجار

نگار مفيد:ميترا حجار از ايران رفت، خيلي بي‌سروصدا در يك فيلم هاليوودي بازي كرد و مي‌خواست دوباره به ايران بازگردد كه سروصداي گلشيفته فراهاني و حضور بي‌حجابش ‌در جشنواره‌هاي خارجي بالا گرفت. حجار ‌در اين مقطع زماني با بحران روبه‌رو شد، اما بازگشت را ترجيح داد. پس از اين بازگشت، ممنوع‌التصوير و ممنوع‌الفعاليت بودنش در هاله‌اي از ابهام قرار داشت.

ادامه مطلب...
 
 
سه شعرتازه از سيدعلي صالحي
سه شعرتازه از سيدعلي صالحي

سيدعلي صالحي:

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

صفحه 1 - 10 از 1459