صفحه نخست arrow ورزش
 
شاه‌ماهي در تور تراكتور
شاه‌ماهي در تور تراكتور

فرهيختگان: آندرانيك تيموريان بازيكن فصل قبل تيم فولام انگليس به تراكتورسازي تبريز پيوست. تيموريان در حالي با تراكتورسازي تبريز به توافق رسيد كه فاصله زيادي با پيوستن به تيم سپاهان نداشت. امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان مصر بود او را به خدمت بگيرد اما گفته مي‌شود مديران باشگاه با خريد آندو مخالف بودند.

ادامه مطلب...
 
 
۲ امتياز ديگر از دست دايي افتاد
۲ امتياز ديگر از دست دايي افتاد

فرهيختگان: پرسپوليس بار ديگر دو امتياز يك بازي را تنها چند ثانيه پيش از سوت پایان بازي از دست داد. اين تيم در حالي كه تا دقيقه ۶+۹۰ از شهرداري تبريز پيش افتاده بود، بازي را يك‌به‌يك به پايان رساند.

ادامه مطلب...
 
 
فرصت بازگشت موقت به‌صدر جدول
فرصت بازگشت موقت به‌صدر جدول

فرهيختگان: تيم فوتبال پرسپوليس روز شنبه براي اولين‌بار در تاريخ ليگ برتر با تيم شهرداري تبريز بازي مي‌كند. البته دو تيم تاكنون پنج بار در ليگ آزادگان باهم روبه‌رو شده‌اند كه سرخپوشان دو برد، دو تساوي و يك باخت داشته‌اند اما در ليگ برتر هنوز با هم بازي نكرده‌اند. از آخرين بازي دو تيم ۱۱ سال سپري شده است و محمدرضا طهماسبي بازيكن فعلي شهرداري كه فصل قبل در پيكان بازي مي‌كرد، آخرين بازمانده از مصاف دو تيم در سال ۷۸ است كه پرسپوليس با برد ۴ بر يك شهرداري را به ليگ دسته دوم فرستاد.

ادامه مطلب...
 
 
توقف اينتر در اولين روز ليگ قهرمانان
توقف اينتر در اولين روز ليگ قهرمانان

فرهيختگان: سه‌شنبه‌شب در اولين روز از مسابقات ليگ قهرمانان اروپا، اينتر قهرمان فصل پيش مسابقات مقابل توئنته هلند با نتيجه ۲–۲ متوقف شد و از اين بازي خارج از خانه تنها يك امتياز گرفت.

ادامه مطلب...
 
 
شب تاريخي ذوب‌آهن
شب تاريخي ذوب‌آهن

محمد شهرابی - اصفهان: از لحن صحبت‌هاي منصور ابراهيم‌زاده پيداست كه او پيش از بازي مقابل پوهانگ كره‌جنوبي فشار زيادي را احساس مي‌كند. سرمربي ذوب‌آهن البته در كنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي كه ديروز برگزار شد تلاش مي‌كرد خودش را خونسرد نشان دهد اما نگراني را به خوبي مي‌شد در چهره او ديد؛ آنجا كه گفت: «همه نگاه‌ها در ايران متوجه ماست. همين كه خبرنگاران زيادي براي پوشش بازي به اصفهان آمده‌اند، نشان مي‌دهد بازي مهمي داريم و ما بايد طوري تلاش كنيم كه حق فوتبال ايران و اصفهان را ادا كنيم.»

ادامه مطلب...
 
 
...و دوباره استرس شيرين اروپايي
...و دوباره استرس شيرين اروپايي

كسري امام‌صفاري:آغاز ليگ قهرمانان اروپا هيجان مسابقات اروپايي را بيش از پيش مي‌كند. امشب قهرمان اروپا با شمايل و مربي جديدش كار خود را آغاز مي‌كند و بارسلونا بعد از شكست ناباورانه‌اش در هفته دوم لاليگا ميزبان پاناتينايكوس است. جذاب‌ترين بازي امشب اما جدال سنتي منچستريونايتد و گلاسكورنجرز است كه بي‌شك حواشي زيادي در پي خواهد داشت. غير از اين بازي‌ها، فردا بازي‌هاي چهار گروه دوم برگزار مي‌شود تا روز اول مسابقات ليگ قهرمانان اروپا به پايان برسد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

صفحه 1 - 10 از 689