صفحه نخست arrow اجتماعي
 
بوي مهر و بحران ترافيك در پايتخت
بوي مهر و بحران ترافيك در پايتخت

فرهیختگان: با شروع ماه مهر و بازگشايي مدارس هر ساله شاهد تصويب طرح‌هايي از سوي نهادهاي مختلف هستيم، اما آيا اين طرح‌ها مي‌تواند بار عظيم ترافيك در كلانشهري چون تهران را كاهش دهد!؟ امروزه بحث ترافيك به‌عنوان چالشي بزرگ دغدغه مردم و مسوولان شده و اين موضوع تاثيرات منفي خود را به جهات مختلف در بخش‌هاي اقتصادي، آلودگي‌هاي هوا و صدا، اتلاف وقت مفيد مردم، بالا رفتن مصرف سوخت، خسارات ناشي از تصادفات، اخلال در برنامه‌ريزي‌هاي شهري و روزانه مردم، تشديد بيماري‌هاي تنفسي و عصبي و... گذاشته كه اگر برآيندي از خسارت‌هاي ناشي از اين همه معضلات ترافيكي با هم جمع شود شايد بتوان شهري را از نو ساخت.

ادامه مطلب...
 
 
درنگ
درنگ

هنگام سفر در مسافرخانه‌ها و هتل‌ها هرگز وجه نقد يا اشياي باارزش را در اتاق خود رها نكنيد. شما مي‌توانيد از قسمت پذيرش درخواست صندوق امانت كنيد.

ادامه مطلب...
 
 
عقب گرد يك ساعته در سى‌ام شهریور
عقب گرد يك ساعته در سى‌ام شهریور

فرهيختگان :ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ سه شنبه، سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.

ادامه مطلب...
 
 
درنگ
درنگ

اوليور ندي هولمز:مهم اين نيست كه در كجاي جهان ايستاده‌ايم مهم اين است كه در چه راستايي گام برمي‌داريم.

ادامه مطلب...
 
 
حذف ماده ۲۴ لايحه حمايت از خانواده
حذف ماده ۲۴ لايحه حمايت از خانواده

اميد بهشتي:سرانجام پس از ماه‌ها غائله عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس اظهار داشت: در بررسي سه ماده لايحه حمايت از خانواده كه به كميسيون حقوقي و قضايي ارجاع شده بود، اعضاي اين كميسيون تصميم گرفتند ماده ۲۴ لايحه حمايت از خانواده را حذف كنند.

ادامه مطلب...
 
 
ازدواج موفق
ازدواج موفق

تهیه و تنظیم: سارا صفاری:شرط ابتدايي يك ازدواج موفق پذيرش ظاهر و حالات طرف مقابل است. به كرات شنيده‌ايم كه مي‌گويند ظاهر و حالات فيزيكي طرف مقابل بعد از ازدواج بي‌اهميت مي‌شود. اما با توجه به اينكه هم‌اكنون اكثر ازدواج‌ها بر پايه شناخت و مصاحبت قبل از ازدواج صورت مي‌گيرد اگر يكي از زوجين پارامتر فيزيكي و ظاهري طرف مقابل برايش غيرقابل تحمل و دوست‌نداشتني باشد و بقيه پارامترها مورد قبولش باشد دچار تعارض و سردرگمي در تصميم‌گيري مي‌شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

صفحه 1 - 10 از 677